15707.
287. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
Kreyßig, Fr.: Vorlesungen über Goethe's Faust. Berlin, 1866, Nicolaische Verlagsbuchhandlung. Díszes, aranyozott, dombornyomott vászonkötésben, aranyozott lapszélekkel, a kötése részben elválik.