Hornandy Handbook of Cartridge Reloading. Rifle-Pistol. Grand Island, 1991, Hornandy Manufacturing Company. Negyedik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, angol nyelven. / Hardback, in English language.
Két vasútmodellezéssel kapcsolatos könyv: Szádeczky-Kardoss György: Terepasztalok építése. Vasútmodellezés 7. Bp., 1972, Magyar Vasútmodellezők és Vasútbarátok Országos Egyesülete. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos, kissé kopottas borítóval, de belül jó állapotban. Petrik Ottó: Modellvasút ABC a képernyőn. Vasútmodellezés 8. Bp., 1972, Magyar Vasútmodellezők és Vasútbarátok Országos Egyesüle...
A. Slaby: A szikratávíró. A. Slaby tanárának a német császár előtt tartott felolvasásai után. Átdolgozta Kreuzer Géza. Kultura és Tudomány. Bp., 1912, Franklin-Társulat. Első kiadás. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, ex libris pecséttel.
Georgius Agricola: De re metallica Libri XII. A bányászatról és a kohászatról. Fordította Becht Rezső. Szerkesztette, a bevezetőt, a tanulmányt, a lábjegyzeteket, és a személyjegyzéket írta Molnár László. A tanulmányt és a jegyzeteket lektorálta Gazda István. Bp., 1985, Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület-Műszaki Könyvkiadó. Kiadói karontált papírkötés, kiadói kartontokban. Hasonmás ...
Marossy László - Matolcsy Mátyás: Karosszérialakatos szakrajz és rajzolvasási példatár. Bp., 1989, Műszaki Könyvkiadó. Mellékletekkel. Félvászon kötésben, a kötéstábla elválik.
Duncan Long: Combat ammunition. Everything you need to know. Secaucus, 1986, Citadel Press. Kiadói papírkötés, angol nyelven. Jó állapotban./ Paperbinding, in German language.
Varga László: Repülőgépek szilárdságtani méretezésének időszerű feladatai. Mérnöki Továbbképző Intézet Kiadványai VII. kötet, 10. füzet. Budapest, 1942, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben, picit viseltes borítóval.
Technikus Szótár/Technisches Wörterbuch I-II. Szerk.: Révész Samu. Bp., 1926, Dick Manó. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon kötés, magyar és német nyelven. Jó állapotban./ LInen-binding, in Hungarian and German language.