Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 87

15478.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
15479.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
15480.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
k.k. Rittmeister Wopperer: Anleitung zur Verbesserung der allgemeinen ländlichen Pferdezucht im Königreich Hungarn. Pest, 1798. Trattner. 52p. Lovas témájú, lótartással foglalkozó kiadvány. Körbevágott.
15481.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Fürdősök kézikönyve. Szerk.: Dr. Kunszt János. Bp, 1957, Medicina. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, néhol ceruzás bejegyzéssel, fekete-fehér illusztrációkkal.
15482.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
H. Helmholtz: Népszerű tudományos előadások. Fordították B. Eötvös Loránd és Jendrassik Jenő. Bp., 1874, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, fametszetű ábrákkal. Jó állapotban.
15483.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15484.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Dr. Dalmady Zoltán: Mendemondák a természettudomány köréből. Előszóval elláta: Lenhossék Mihály. Bp., 1909, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói kissé kopottas egészvászon kötés. Jó állapotban.
15485.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15486.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15487.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Hermann Ottó: A madarak hasznáról és káráról. Bp., 1901, Első kiadás. Újrakötött házi kötésben, megviselt állapotban.
15488.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Dr. Schaffer X. Ferenc: Általános geológia. Fordította Pappné Dr. Balogh Margit. Az eredetivel összhasonlította, kiegészítette és függelékkel ellátta: Dr. Papp Károly. Bp., 1919, Magyar Természettudományi Társulat, XV+707 p. Kiadói félvászon kötésben, a borítója és gerince kopottas, sérült, kissé laza fűzéssel, de belül jó állapotban van.
15489.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft