Ezüst (Ag.) cukortartó doboz, jelzett, mesterjeggyel (F.B.), gravírozott díszítéssel, kulccsal, jó állapotban, 13x8 cm, m: 12 cm, nettó: 441 g / silver sugar box, Ag, marked, net. 441 gr
Női aranyóra festett zománc számlappal, felújított restaurált Rolex szerkezettel (cca 1920) 9K arany tokkal, modern, ízléses bőr szíjjal. Zománc számlapon hajszálrepedések. Működő, szép állapotban / Vintage gold women's watch with 9K gold case and enameled dial (minor cracks) and Rolex mechanics
Gyöngy nyaklánc, karkötő, fülbevaló szett, ezüst szerelékkel, díszdobozban, hozzá pótszemekkel / Pearl set of necklace, bracelet and earrings with silver parts