Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 229
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1504826
19048
287
Jewellery
Ezüst(Ag) kövekkel kirakott gyűrű, jelzett, méret: 51, bruttó: 6,1 g 1504833
19049
287
Jewellery
Ezüst(Ag) lángoló szív függő, jelzett, 3x5,5 cm, nettó: 4,36 g 1504844
19050
287
Jewellery
Ezüst(Ag) fekete és fehér kövekkel díszített gyűrű, a köveken apró sérüléssel, jelzett, méret: 54, bruttó: 6,3 g 1504848
19051
287
Jewellery
Ezüst(Ag) galambbal díszített nyakkendőtű, jelzett, h: 6,5 cm, nettó: 4,6 g 1504868
19052
287
Jewellery
Ezüst(Ag) fűszerkanál, jelzett, h: 8 cm, nettó: 6 g 1504891
19053
287
Jewellery
Ezüst(Ag) menyasszony függő, jelzett, 3,7x1,8 cm, nettó: 5,6 g 1504876
19054
287
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) lánc gyűrű, jelzett, méret: 58, nettó: 12,7 g 1504896
19055
287
Jewellery
Ezüst(Ag) konflis függő, jelzés nélkül, 2,5x1,5 cm, nettó: 3,7 g 1504900
19056
287
Jewellery
Ezüst(Ag) hieroglifás gyűrű, jelzett, méret: 66, nettó: 6,5 g 1504960
19057
287
Jewellery
Ezüst(Ag) kereszt függő, jelzett, 5,2x2,6 cm, nettó: 4,7 g 1504919
19058
287
Jewellery
Ezüst(Ag) Athen kanál, jelzett, h: 11,3 cm, nettó: 9 g 1504968
19059
287
Jewellery
Ezüst(Ag) Szent Család függő, jelzés nélkül, d: 2,6 cm, nettó: 6,3 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft