Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 229
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1504991
19060
287
Jewellery
Ezüst(Ag) álarcos gyűrű, jelzett, méret: 51, nettó: 4,4 g 1505008
19061
287
Jewellery
Ezüst(Ag) áttört virágmintás gyűrű, jelzett, méret: 54, nettó: 2,2 g 1505051
19062
287
Jewellery
Ezüst(Ag) kövekkel kirakott szíves gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 3,9 g 1505061
19063
287
Jewellery
Ezüst(Ag) csavart díszítésű gyűrű, jelzett, méret: 53, kis javításra szorul, nettó: 3 g 1505087
19064
287
Jewellery
Ezüst(Ag) áttört fülbevalópár, jelzett, 4x2,4 cm, nettó: 4,7 g 1505090
19065
287
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) szalamandra függő, jelzett, 2,6x0,9 cm, nettó: 2,5 g 1505103
19066
287
Jewellery
Zománcozott ezüst(Ag) papucs alakú függő, jelzett, 2,6x0,9 cm, bruttó: 2,5 g 1505120
19067
287
Jewellery
Ezüst(Ag) kutya függő, jelzett, 1x1,9 cm, nettó: 1,2 g 1505125
19068
287
Jewellery
Ezüst(Ag) pünkösdi rózsa gyűrű, jelzett, méret: 1,6 g, nettó: 1,6 g 1505148
19069
287
Jewellery
Ezüst(Ag) Ámor függő, jelzett, 3x1,4 g, nettó: 1,5 g 1505138
19070
287
Jewellery
Ezüst(Ag) áttört virágos gyűrű, jelzés nélkül, méret: 54, nettó: 6,6 g 1505157
19071
287
Jewellery
Ezüst(Ag) csillagos kereszt függő, jelzett, 4x2 cm, nettó: 1,7 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft