Építészet a középkori Dél-Magyarországon. Tanulmányok. Szerk.: Kollár Tibor. Bp., 2010, Teleki László Alapítvány. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Pajor Géza: Kínai kerámiaművészet. The art of chinese pottery. Vezető a kínai kerámia kiállításhoz. Bp., 1975, Hopp Ferenc Kelet-ázsiai Művészeti Múzeum. Kiadói tűzött papírkötés, fekete-fehér fotókkal, magyar és angol nyelven.
Ornamentalkunst aus Dunhuang. Bev. Hsün, Wang. Peking, 1956, Verlag für Fremdsprachige Literatur. 20 db színes illusztráció. Papír mappában, jó állapotban.
Hellmuth Christian Wolff: Oper. Szene und Darstellung von 1600 bis 1900. Musikgeschichte in Bildern IV./1. Leipzig, (1968), VEB Deutscher Verlag für Musik. Kiadói egészvászon kötés, gazdag képanyaggal illusztrálva, német nyelven. /
Linen-binding, in german language.
Anneliese Kocialek: Wilhelm Busch album. Berlin, é.n., Kinderbuchverlag. 13. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopottas borítóval, rajzokkal gazdagon illusztrálva, német nyelven. /
Hardback, in german language.
René Simmen: Die Welt im Puppenspiel. Zürich, 1972, Silva-Verlag. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, gazdag képanyaggal, német nyelven./
Linenbinding, with paper cover, in german language.