Magyarország művészeti emlékei. 1-3. köt. Szerk.: Gerevich Tibor. 1. Gerevich: Magyarország románkori emlékei. 2. Horváth Henrik: Budapest művészeti emlékei. 4. Rados Jenő: Magyar kastélyok.
Bp. 1938.-1939. Műemlékek Orsz. Biz. Komplett példány. A 3. köt. nem jelent meg. Egységes, kiadói félbőr kötésben, A bőr kissé kopottas, egyébként jó állapotban.
Fettich Nándor: Magyar stilus az iparművészetben I. Bp., 1943, vitéz Csaba és Társa nyomda, 103 p.+XXIV t. Kiadói papírkötés, fekete-fehér illusztrációkkal, felvágatlan lapokkal. Csak első kötet. Jó állapotban.
Gerő László: Magyarországi várépítészet. (Vázlat a magyar várépítés fejezeteiről.) Bp., 1955, Művelt Nép, 511 p. + 1 térkép. Gazdag képanyaggal. Kiadói borítós félvászon-kötésben. Mindössze 4500 példányban jelent meg.
Czétényi Vilmos festőművész, grafikus 1928-1930. Szerk.: D. Udvardy Ildikó, Czétényi Rózsa. A Pesterzsébeti Múzeum Könyvei VI. Bp, é.n., Energetikai Kiadó Nonprofit Kft. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér szövegközti, és fekete-fehér és színes egészoldalas illusztrációkkal.
Barát Béla, Éber László, Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Budapest, 1926, Dante. Kiadói javított gerincű aranyozott egészvászon kötés, a címlapja hiányzik egyébként jó állapotban.
Jon Addington Symonds: Renaissance Olaszországban III. kötet. A szépművészetek. Fordította Wohl Janka. Budapest, 1886, MTA. Átkötött félvászon kötés. Töredék kötet. Jó állapotban.
Tömörkény István: Népek az ország használatában. Budapest, 1917, Táltos Kiadás. Kopottas félvászon kötésben, 284 p. Első kiadás! Móricz Zsigmond előszavával.