Dr. Szumorowski Ulászló: Az orvostudomány története bölcsézeti szempontból nézve. Fordította Dr. Herczeg Árpád. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára. Budapest, 1939, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói picit kopott, picit foltos egészvászon kötés, némileg laza fűzéssel, magánkönyvtári bélyegzővel.
Egmont Colerus: Az egyszeregytől az integrálig. Amit a matematikából mindenkinek tudnia kell. Bp., é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, ex libris-szel. Jó állapotban.
Földtani Közlöny. Havi folyóirat. kiadja a Magyarhoni Földtani Társulat. szerk: Pálfy Mór. Teljes évfolyam korabeli félvászon kötésben. Sok színes kihajtható melléklettel: 528p. + 10 tábla. több nagyméretű kihajtható melléklet: Budapest III: főgyűjtőcsatornájának helyszínrajza; A Duna-Tisza közének agrogeológiai térképe; Palics környékének agrogeológiai térképe, Az Alduna geológiai térképe a hajó...
Dr. Sós József: A gyakorló orvos laboratóriuma. Budapest, 1941, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói picit sérült egészvászon kötés, tulajdonosi névbejegyzéssel.
1932 - A Magyar Orvosok Tudományos Egyesületeinek Szövetsége - A magyar orvosi nagyhét második ülésszakának jegyzőkönyve. Bp., 1932. MORTESZ. 133 p. Korabeli egészvászon-kötésben, tulajdonosi pecséttel.
1912 - A magyar sebésztársaság munkálatai. V. naggyűlés. Bp., 1912. M. Sebésztársaság. 183 p. Korabeli félvászon-kötésben, tulajdonosi pecséttel. A címlap hiányzik, az utolsó tanulmány előre lett bekötve.