15001.
288. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 800 Ft
7,25 EUR, 8,00 USD
Budapesti Képeskönyv. Összeállította Genthon István és Nyilas-Kolb Jenő. Előszóval elláta Kovácsházy Vilmos. Magyyar Tájak, magyar városok. II. Budapest. Bp., [1937], Somló Béla, 157 p. Kiadói javított gerincű aranyozott egészvászon-kötés.