15092.
288. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
7 000 Ft
18,13 EUR, 20,00 USD
Dr. Gáspár Ferencz: A Föld körül. Összesen I.-VI. kötet, a VII. kötet nélkül. Vámbéry Ármin előszavával. Budapest, 1906-1908, Singer és Wolfner, 588+548+479+479+588+499 p. Nagyon sok képpel, illetve mellélettel illusztrált. Kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. A borítók és a gerincek foltosak, kopottak, sérültek. Pár lap foltos. Egy térkép kijár. De belül alapvetően jó állapotban van.