15061.
288. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 400 Ft
6,22 EUR, 6,86 USD
Eötvös Károly: A Bakony II. kötet. Eötvös Károly munkái XXII. Budapest, 1909, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói szecessziós aranyozott egészvászon kötés, picit sérült gerinccel, picit laza kötéssel. Töredék kötet.