Zöld kraklé üveg karaffa, réz fogóval, és kiöntővel, jelzés nélkül, m: 16 cm. / Green glass carafe, with copper ear, and nose, without hallmark, m: 16 cm.
Antik orosz fém szamovár, Batasev-Tula jelzéssel, hiányos, kopott, m: 45 cm. / Antique Russian metal samovar, with Batashev-Tula hallmarks, incomplete, worn, m: 45 cm.
cca 1902 C. P. Goerz Berlin Trieder Binocle (6×) távcső, a, sorozatszám: 37444, kopott / Antique German binocular C P Goerz Berlin Trieder Binocle Serial: 37444 - 6 x magnification
cca 1930 Kolchuginovoi szovjet réz szamovár, jelzett (Cvetmet), porcelán fogókkal, kopott, m: 45 cm / cca 1930 Soviet copper samovar from Kolchunigovo, with hallmark (Tsvetmet) with porcelain handles, used, h: 45 cm