Üvegtárgyak Tételek száma: 49
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1525062
11139
289
Glass-objects
Mini festett üveg állatfigura, 16 db, jelzés nélkül, hibátlanok, m: 1 cm és 4 cm között 1466587
11141
289
Glass-objects
Valsaint Lambert tál, formába öntött, hibátlan, jelzett, h:37 cm / Valsaint Lambert plate, signed. 1466571
11142
289
22000
Glass-objects
Desna fekvő akt, formába öntött, homokfújt, hibátlan, jelzett, h:29 cm, m:15 cm 1452931
11143
289
Glass-objects
cca 1860 Höjgyportréval díszített emlékpohár, formába fúvott üveg, csiszolt, zománc festett, aranyozott peremmel, m:14cm /circa 1860 Memorial Cup decorated with portrait of Lady, mold blown glass, polished dual layer, enamel painted and gilded rim, m: 14cm 1504188
11144
289
Glass-objects
Formába préselt tálca, hibátlan, 30×20 cm 1504184
11145
289
Glass-objects
Ólomkristály nagy kosár, csiszolt, apró csorbával, m:23 cm 24×17 cm 1508064
11146
289
Glass-objects
Hamuzó, Lánchíd képével, préselt, nagyon apró csorbával, d: 11 cm 1524340
11147
289
Glass-objects
Nagyméretű csatos sörös kancsó, hibátlan, jelzett, 2 l, m: 33 cm 1389649
11148
289
Glass-objects
Anyagában színezett üveg váza, formába fúvott, optis, arany kézifestéssel, jelzés nélkül, 39cm 1394862
11149
289
Glass-objects
Cseh díszváza, több rétegű,csiszolt, gravírozott, apró karcolásokkal, jelzés nélkül, m:30 cm 1466560
11150
289
Glass-objects
Formába öntött tejüveg urna váza, több rétegű, anyagában színezett, jelzés nélkül, hibátlan, m:23 cm 1389609
11151
289
Glass-objects
Jelzés nélkül: Háromrétegű üveg váza, fúvott, egészen apró, rétegen belüli karcolással, 20x5x5cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft