Julie philosophe ou Le bon Patriote. Tome second. Paris, 1910. Bibliotheque des Curieux, Sorszámozott kiadás / Numbered. In damaged paper binding / Sérült papírkötésben, tékával
Fenelon, Francois: Les aventures de Telemaque, fils d'Ulysse. Par Fénelon. Tome premier. Paris, é.n., Chez Fortin. Félvászon kötésben, kissé viseltes állapotban.
Eugénie Foa: Les Petits artistes peintres et musiciens, contes historiques dédiés a la jeunesse, contenant Guido, Marietta Tintorella, Van Dyck, Callot, Salvator Rosa, Sébastien Gomes, J.B. Lulli, Boieldieu. Paris, é.n., Amédée Bédelet. Színes metszetekkel. A lapok egy része foltos. Illusztrált kiadói karton kötésben.
Duden 1. Die Rechtschreibung der deutschen Sprache und der Fremdwörter. Mannheim-Wien-Zürich, 1986, Dudenverlag. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven. / Paperbinding, in german language.
Friedrich Pogt, Mar Roch: Geschichte der Deutschen Literatur. Leipzig und Wien, 1919, Bibliographisches Institut. Első kötet. Kiadói félvászon kötésben.
Walter Scott: Der Schwarze Zwerg und Eine Sage von Montrole. Übersetzt von Dr. frsnz Rottenkamp. Walter Scott's sämmtliche Werke XX. Stuttgart, 1863, Hoffmans'sche Verlag. Korabeli félvászonkötésben, érvénytelen könyvtári pecséttel.
Walter Scott: Woodstock oder der Ritter. Ein historischer Roman. Übersetzt von Dr. Karl Weil. Walter Scott's sämmtliche Werke XIX. Stuttgart, 1863, Hoffmans'sche Verlag. Korabeli félvászonkötésben, érvénytelen könyvtári pecséttel.