Biblia Hebraica ad optimorum codicum et editionum fidem recensita et expressa adjectis notis Masorethicis alisque observationibus, nec non versuum et capitum distinctionibus, numeris et summariis accurante M. Christiano Reineccio... [Lipcse] Lipsiae, 1756. Breitkopf. 516, 580 l. 2 sztl. lev. Korabeli egészbőr-kötésben, gerince sérült-hiányos. Számos helyen jegyzetek, beírások. / Original 3/4 calf-...
Zichy Hermán, Derestye Gy. M. (szerk.): Magyar zsidók a millenniumon. Művelődéstörténeti tanulmány. Budapest, 1896, Milkjovic Dragutin. Kiadói egészvászon kötés, szövegközti gazdag képanyaggal illusztrált. Megviselt állapotban.
Patai Ervin György: Jiszráel Berechja Fontanella költeményei és Jehuda Fontanellának egy verse. Bölcsészdoktori értekezés. Bp., 1933, Hungária Nyomda Rt. A szerző által Endrei Henrik (1879-?), a pesti chevra kadisha igazgatója részére dedikálva. Ragasztott papírkötésben, borító nélkül, egyébként jó állapotban.
A zsidó Budapest. Emlékek, szertartások, történelem. Szerk.: Komoróczy Géza. 1-2. köt. Bp., 1995, MTA Judaisztikai Kutatócsoport. Papírkötésben, jó állapotban.