Könyvek: Militária

Tételek száma: 42

A Nagy Háború írásban és képben 3 kötete. Nyugati hadszíntér I., Északon és Délen I-II. Szerk.: Lándor Tivadar. Bevezetéssel ellátta Báró Hazai Samu.Bp., 1915-1916, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói dúsan aranyozott, festett, illusztrált egészvászon sorozatkötésben, képekkel, térképekkel gazdagon illusztrált, a III. kötet eredeti fejléces számlájával. Szép állapotban.
15355.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. József királyi herceg tábornagy úr őfensége előszavával. Bp., é.n. [1928], Franklin, 418 p.+55 t.+5 mell. Kiadói díszes, dúsan aranyozott egészvászon-kötésben, számos fekete-fehér képmellékletekkel, és térképvázlatokkal, mellékletekkel, apró kopással az elülső borítón, kissé foltos lapélekkel, de alapvetően jó állapotban.
15356.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
11 db nagyrészt iráni modern hadtörténeti könyv: Farrokh, Kaveh: Iran at War 1500-1988 (2011); Cordesman, Anthony - Wagner, Abraham: The Lessons of Modern War II.: The Iran-Iraq War (1991); Karsh, Efraim: The Iran-Iraq War 1980-1988 (2010); Murray, Williamson - Woods, Kevin M.: The Iran-Iraq War. A Military and Strategic History (2014); Abrahamian, Ervand: Iran Between Two Revolutions (1982); Abrahamian, Ervand: The Iranian Mojahedin (1989); Abrahamian, Ervand: Tortured Confessions (1999); Johnson, Rob: The Iran-Iraq War (2011); Noueihed, Lin - Warren, Alex: The Battle for the Arab Spring (2012); Nasr, Vali: The Shia Revival (2007); Hiro, Dilip: The Longest War. The Iran-Iraq Military Conflict (2008). Példányonként változó kötésben, jó állapotban.
15357.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Pollack, Kenneth M.: Arabs at War. Military Effectiveness 1948-1991. Lincoln - London, 2004, University of Nebraska Press. Papírkötésben, jó állapotban.
15358.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Fehér Lajos: Harcunk Budapestért. Fejezet a magyar fegyveres ellenállási mozgalom történetéből. Bp., 1946, Szikra. Kiadói ragasztott gerincű papírkötés, az elülső előzéklap kijár, fekete-fehér fotókkal. Magyar Partizánok Bajtári Szövetségének kiadványa. Első kiadás.
15359.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Vitéz Járomy Árpád: Csatarepülők. Magyar repülők szovjet-harctéri élményei. Bp., (1943), Stádium Sajtóvállalat Rt. Kiadói félvászon kötés. Szép állapotban.
15360.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
David Jordan: Ardennek. Az első 24 óra. 2004, Hajja és Fiai Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.
15361.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Ölvedi Ignác - Száva Péter: A második világháború képei. Bp., 1970, Európa. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15362.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Anthony Hall: D-nap, Az Overlord hadművelet napról napra. Debrecen, 2004, Hajja és Fiai Könyvkiadó. Kartonált papírkötésben.
15363.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Dr. Chris Mann: SS-Totenkopf. A halálfejes hadosztály története, 1940-1945. Debrecen, 2001, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált papírkötésben.
15364.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Ailsby, Christopher: A Waffen-SS képes története. Bp., 1999, Hajja és fiaia. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15365.

Kikiáltási ár:
800 Ft
The Iraqi-Iranian Conflict. Documentary Dossier. January 1981, Republic of Iraq, Ministry of Foreign Affairs, The Consultative Committee. Vászonkötésben, jó állapotban.
15366.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft