Könyvek: Technika Tételek száma: 45
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1353124
15695
289
Books: Technics
Belkereskedelmi szállítási vállalat 1. sz. üzemegység története 1949-1969. Budapest, 1970. Félvászon kötés, 151 p. 1011801
15696
289
Books: Technics
W. A. Shenstone: Anleitung zum Glasblasen (Könyv az üvegfújásról). Leipzig, 1887. Joh. Ambr. Bart. Félvászon védőkötésben 86p. 1159197
15697
289
Books: Technics
Lénárd Endre: Amatőrmozi tanfolyam. Az amatőrfilmezés egyszerű műszaki és művészeti alapjai. Bp., 1943, Hatschek és Farkas (HaFa Könyvtár 67-70.). Számos érdekes illusztrációval. Papírkötésben, jó állapotban. 1003409
15698
289
Books: Technics
Horst Ihling: Wartburg. Budapest, 1980, Műszaki Könyvkiadó. Hogyan tovább? Kiadói karton kötésben, kissé viseltes fedőlappal, egyébként jó állapotban. 1340736
15699
289
Books: Technics
Ludwig David: Ratgeber im Photographieren. Wilhelm Knapp, 1927, Halle (Saale). Német nyelvű fotós kézikönyv, fekete-fehér fotókkal. 11x17 cm, papírkötés, 266+XXIV.p. Állapot: Közepes. A gerince deformált, szakadt, a lapszélek foltosak, a címlapon bejegyzés. 1159201
15700
289
Books: Technics
Pozsonyi Gábor: A keskenyfilm vetítése. Bp., 1941, Athenaeum. Számos érdekes illusztrációval. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban. 1138372
15701
289
Books: Technics
Hevesy Iván: A nagyítás technikája. Kezdőknek és haladóknak a nagyítás magasabb iskolája. Bp., é.n., HAFA. Kiadói egészvászon kötésben. 1146118
15702
289
Books: Technics
Székely Sándor: Filmsérülések elkerülése. Bp., 1935, "Filmtechnika". Kiadói papír kötésben. 1179919
15703
289
3800
Books: Technics
Vuk Mihály dr.: az élelmiszerek chemiai technológiája. 79 képpel. Bp., 1927, Kir. Magy. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötésben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft