cca 1900 Kínai orvosi könyv ábrákkal 10 füzetben, kivonat az Arany Tükörből. Komplett, 33 fejezetben / cca 1900 Chinese medical work in 10 volumes altogether 33 chapters exceprt from the Golden MIrror. In paper binding.
Dr. Hans F. K. Günther: Rassenkunde des deutschen Volkes. München, 1930, J. F. Lehmanns Verlag. Kiadói félbőr kötés, német nyelven, szövegközti fekete-fehér fotókkal és illusztrációkkal. Dr. Hans F. K. Günther (1891-1968) német rassz és eugenetika munkája. / Dr. Hans F. K. Günther: Racial Science of the German People. München, 1930, J. F. Lehmanns Verlag. Half-leather-binding, in German language.
Dr. Anda Tibor: Sportsérülések és sportáralmak. Előszót írta Dr. Bakay Lajos. A szerző rajzaival. Bp., 1944, Turul Sajtóvállalat-ny.,170 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos gerinccel. Jó állapotban.
Kovács György, Heltay István: A mezeinyúl. Ökölúgia, gazálkodás, vadászat. Bp., 1985, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Kadić Ottokár: A magyar barlangkutatás ősrégészeti eredményei. Székfoglaló. Bp., 1930, Stephaneum Nyomda és Könyvkiadó Rt. (A Szent István Akadémia mennyiségtan-, természettudományi osztályának felolvasásai 2. köt. 8. sz.). Kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban, 12 p. / Paperback, worn-out, otherwise in good condition, 12 p.