15613.
289. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
2 200 Ft
5,84 EUR, 6,29 USD
Dr. Völgyesi Ferenc: Ember- és állat-hypnosis. (Tekintettel az agy phylo- és ontogenesisére.) Lélek és természettudomány XIX-XX. sz. Bp., 1938, Novák Rudolf és Társa Tudományos Könyvkiadóvállalat és Orvosi Szakkönyvkereskedés. Kiadói papírkötésben, kicsit sérült fűzéssel. (1-48 p.)