15596.
289. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Péch Aladár, Tass Antal, Loczka Alajos, Róna Zsigmond, Hoffmann Ernő, Ballenegger Róbert, Kéz Andor: A természet könyve. Ég és föld. Budapest, é..n, Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói picit kopott félvászon kötés. Ex libris bejegyzéssel.