Könyvek: Vadászat

Tételek száma: 10

Kittenberger Kálmán: Vadász- és gyűjtőúton Kelet-Afrikában 1903-1926. Bp., é. n., Franklin. Megviselt vászonkötésben.
15542.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Elek Balázs, Zsoldos Barnabás: Magyar vadászösvényeken. Debrecen, [2010], TKK. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15543.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Két vadászati témájú könyv:  500 kérdés a vadgazdálkodásról. Szerk.: Csekő Sándor, Gyenge László. Nimród füzetek. Bp., é.n., Pallas Lap-, és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés.  Milleniumi Vadászévkönyv 2001. Szerk.: Pechtol János. Bp., 2001, Dénes Natúr Műhely Kiadó. Kiadói papírkötés.
15544.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Széchenyi Zsigmond három könyve:  Denaturált Afrika. Bp., 1968, Szépirodalmi. Kiadói félvászonkötés, kiadói papír védőborítóban. Első kiadás! Nahar. Indiai útinapló. Bp., 1968, Szépirodalmi. Kiadói félvászonkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. Alaszkában vadásztam. Világjárók 8. Bp., 1960, Gondolat. Második kiadás. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés.
15545.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Széchényi Zsigmond 2 db könyve: Afrikai tábortüzek. Budapest, 1959, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé szakadozott papírborítóban, a papírborítón belül ragasztás nyomokkal. Alaszkában vadásztam. Világjárók 8. Budapest, 1966, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas borítóval.
15546.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Molnár Gábor két Amazóniáról szóló könyve: Az óriáskígyók földjén. Amazóniai vadásznapló. Bp., 1979, Szépirodalmi Könyvkiadó. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.  Én kedves Amazóniám. Bp., 1979, Szépirodalmi Könyvkiadó. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papírborítóban.
15547.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Molnár Gábor két könyve:  Molnár Gábor: A Bakonytól Amazóniáig. Bp., 1978, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Molnár Gábor: Kalandok a brazíziliai őserdőben. Vadász, és gyűjtőuton Észak-Brazília ősvadonjában. Bp., 1959, Gondolat. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15548.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kittenberger Kálmán, 2 db:  Kelet-Afrika vadonjaiban. Pfannl Egon rajzaival. Bp., 1981, Móra. Hatodik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban. Afrikai vadászkönyv. Bp., 1986, Kentaur könyvek. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15549.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Magyar Vadászok Orsz. Szövetségének vadászati szabályzata. Bp., 1974. 36p.
15550.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
Jékely Endre: Fogakkal és karmokkal. Mendemondák és történetek a ragadozókról. Bp., 1986, Natura. Kiadói kartonált papírkötés, szövegközti és egészoldalas rajzokkal. Jó állapotban.
15551.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft