Széchényi Zsigmond 2 db könyve:
Afrikai tábortüzek. Budapest, 1959, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé szakadozott papírborítóban, a papírborítón belül ragasztás nyomokkal.
Alaszkában vadásztam. Világjárók 8. Budapest, 1966, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas borítóval.
Molnár Gábor két Amazóniáról szóló könyve:
Az óriáskígyók földjén. Amazóniai vadásznapló. Bp., 1979, Szépirodalmi Könyvkiadó. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
Én kedves Amazóniám. Bp., 1979, Szépirodalmi Könyvkiadó. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papírborítóban.
Jékely Endre: Fogakkal és karmokkal. Mendemondák és történetek a ragadozókról. Bp., 1986, Natura. Kiadói kartonált papírkötés, szövegközti és egészoldalas rajzokkal. Jó állapotban.