2 000 Ft
11
R. P. Joannicio Basilovits: Brevis Notitia Fundationis Theodori Koriathovits, olim Ducis De Munkacs, &c. Exhibens Statum Graeco-Cartholicae Dioecesis Munkacsiensis Hierarchicum, juxta seriem Episcoporum...Tomus II. Pars Quarta, Pars Quinta, Pars Sextae. Kassa, 1805, Joannis Josephi Ellinger. Korabeli félbőr kötés, rossz állapotban, a borítója kopottas, a hátsó kötéstábla sérült, hiányos, a hátsó védőlap sérült hiányos, az utolsó pár lap kissé sérült, foltos.