Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 78

1898. Jubileumi Emlékérem Polgári Alkalmazottak Számára Br kitüntetés mellszalaggal T:1- mellszalag sérült Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials Br decoration with ribbon C:AU damaged ribbon NMK 250.
31099.

1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Alkalmazottak Számára" Br kitüntetés mellszalaggal T:1- mellszalag sérült Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" Br decoration with ribbon C:AU damaged ribbon NMK 250.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
~1890. II. Rákóczi Ferenc / Kassa - Rodostó Br medál füllel (23mm) T:2,2-
31100.

~1890. "II. Rákóczi Ferenc / Kassa - Rodostó" Br medál füllel (23mm) T:2,2-

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
~1900. A kalocsai Szent István Jezsuita Gimnázium emlékérme peremén jelzett Ag emlékérem fül nélkül GYMNASIUM SOCIETATIS JESU AD S. STEPHANUM - IHS - COLOCAE / UNUS ACCIPIT BRAVIUM (17,30g/35mm) T:2,2- ph., ü., fülnyom
31101.

~1900. "A kalocsai Szent István Jezsuita Gimnázium emlékérme" peremén jelzett Ag emlékérem fül nélkül "GYMNASIUM SOCIETATIS JESU AD S. STEPHANUM - IHS - COLOCAE / UNUS ACCIPIT BRAVIUM" (17,30g/35mm) T:2,2- ph., ü., fülnyom

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1904. A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség XX éves Szolgálati Érme jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül (24,97g/0.800/37mm) T:2 patina, ph., fülnyom Hungary 1904. The Hungarian Fireman Association, XX years service medal marked Ag decoration without ribbon (24,97g/0.800/37mm) C:XF patina, edge error, earmark
31102.

1904. "A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség XX éves Szolgálati Érme" jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül (24,97g/0.800/37mm) T:2 patina, ph., fülnyom Hungary 1904. "The Hungarian Fireman Association, XX years service medal" marked Ag decoration without ribbon (24,97g/0.800/37mm) C:XF patina, edge error, earmark

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
1920. S M 1920 zománcozott fém jelvény, valószínűleg egy iskola címerével (24x37mm) T:2- zománchiba
31103.

1920. "S M 1920" zománcozott fém jelvény, valószínűleg egy iskola címerével (24x37mm) T:2- zománchiba

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Berán Nándor (1889-1965) 1926. Országos Földhitelintézet Tisztviselőinek Sportegyesülete ezüstözött fém díjérem (45mm) T:2
31104.

Berán Nándor (1889-1965) 1926. "Országos Földhitelintézet Tisztviselőinek Sportegyesülete" ezüstözött fém díjérem (45mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1930. A Magyar Athletikai Szövetség Br díjérem füllel, LUDVIG BP gyártói jelzéssel (30,5x30,5mm) T:2
31105.

1930. "A Magyar Athletikai Szövetség" Br díjérem füllel, "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (30,5x30,5mm) T:2

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,62
1,76
1933. M. N. B. T. S. E. Br teniszverseny díjplakett HUGUENIN gyártói jelzéssel (36x52mm) T:1-,2 kis patina
31106.

1933. "M. N. B. T. S. E." Br teniszverseny díjplakett "HUGUENIN" gyártói jelzéssel (36x52mm) T:1-,2 kis patina

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Sződy Szilárd (1878-1939) 1935. Magyar Főiskolai Sportegyesületek Egyesülése 1907 / Bajnoki Érem Labdarúgás III. 1934/35 Br díjérem füllel, szalagon, LUDVIG gyártói jelzéssel (40mm) T:2 kis patina
31107.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1935. "Magyar Főiskolai Sportegyesületek Egyesülése 1907 / Bajnoki Érem Labdarúgás III. 1934/35" Br díjérem füllel, szalagon, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (40mm) T:2 kis patina

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1936. Erdélyi Szépmíves Céh zománcozott szögletes Br medál (30x33mm) T:2
31108.

1936. "Erdélyi Szépmíves Céh" zománcozott szögletes Br medál (30x33mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
~1930. Magyar Testgyakorlók Köre 1888. / Bátorság - Buzgalom - Barátság Br díjérem (42mm) T:2
31109.

~1930. "Magyar Testgyakorlók Köre 1888. / Bátorság - Buzgalom - Barátság" Br díjérem (42mm) T:2

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,62
1,76
31110.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft