Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 21

Amerikai Egyesült Államok 1988. Amerika az űrben - Fiatal asztronauták Br emlékérem dísztokban tanúsítvánnyal (38mm) T:PP USA 1988. America in Space - Young Astronauts bronze medallion in case with certificate (38mm) T:PP
31029.

Amerikai Egyesült Államok 1988. "Amerika az űrben - Fiatal asztronauták" Br emlékérem dísztokban tanúsítvánnyal (38mm) T:PP USA 1988. "America in Space - Young Astronauts" bronze medallion in case with certificate (38mm) T:PP

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Amerikai Egyesült Államok DN Washington D.C. Br emlékérem (29mm) T:2 USA ND Washington D.C. Br commemorative medallion (29mm) C:XF
31030.

Amerikai Egyesült Államok DN "Washington D.C." Br emlékérem (29mm) T:2 USA ND "Washington D.C." Br commemorative medallion (29mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ausztria 1898. Ferenc József Jubielumi Emlékérem ezüstözött Br emlékmedál füllel (29mm) Szign.: R. MARSCHALL T:2 Austria 1898. 1848 FRANCISCUS JOS I IMP ET REX 1898 / VIVAT IMPERATOR silver plated Br medallion with ear (29mm) Sign.: R. MARSCHALL C:XF
31031.

Ausztria 1898. "Ferenc József Jubielumi Emlékérem" ezüstözött Br emlékmedál füllel (29mm) Szign.: R. MARSCHALL T:2 Austria 1898. "1848 FRANCISCUS JOS I IMP ET REX 1898 / VIVAT IMPERATOR" silver plated Br medallion with ear (29mm) Sign.: R. MARSCHALL C:XF

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ausztria ~1910. Ferenc József császár Br plakett márványlapon, asztali dísz, hátul támasztékkal (plakett 125x90mm, márványlap 136x190mm) Szign.: Gustav Gurschner T:1 / Austria ~1910. Kaiser Franz Josef I Br plaque on marble sheet, desk decoration with supporter on reverse (plaque 125x90mm, marble sheet 136x190mm) Sign.: Gustav Gurschner C:UNC
31032.

Ausztria ~1910. "Ferenc József császár" Br plakett márványlapon, asztali dísz, hátul támasztékkal (plakett 125x90mm, márványlap 136x190mm) Szign.: Gustav Gurschner T:1 / Austria ~1910. "Kaiser Franz Josef I" Br plaque on marble sheet, desk decoration with supporter on reverse (plaque 125x90mm, marble sheet 136x190mm) Sign.: Gustav Gurschner C:UNC

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Bulgária DN Bolgári Nemzeti Történelmi Múzeum - III. Mihály ezüstpénze francia nyelvű ezüstözött fém emlékérem műanyag tokban (30mm) T:1- kis patina Bulgaria ND Musee National dHistoire Bulgarie - Monnaie dArgent du Roi Michayl Chichman silver plated commemorative medal in plastic case (30mm) C:AU small patina
31033.

Bulgária DN "Bolgári Nemzeti Történelmi Múzeum - III. Mihály ezüstpénze" francia nyelvű ezüstözött fém emlékérem műanyag tokban (30mm) T:1- kis patina Bulgaria ND "Musee National d'Histoire Bulgarie - Monnaie d'Argent du Roi Michayl Chichman" silver plated commemorative medal in plastic case (30mm) C:AU small patina

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Bulgária DN Bolgár Állami Idegenforgalmi Bizottság fém emlékérem (54mm) T:1- Bulgaria ND Bulgarian Committee of Tourism metal commemorative medal (54mm) C:AU
31034.

Bulgária DN "Bolgár Állami Idegenforgalmi Bizottság" fém emlékérem (54mm) T:1- Bulgaria ND "Bulgarian Committee of Tourism" metal commemorative medal (54mm) C:AU

Kikiáltási ár:
800 Ft
31035.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,62
1,76
Csehország DN Machocha a Macocha Gorge víznyelőt ábrázoló, harang alakú Br emlékérem füllel, színes szalagon (35x43mm) + Szlovákia DN Levoča (Lőcse) / Spišský hrad (Szepesi vár) Br emlékérem füllel, kék szalagon (30x35mm) T:2 Czech Republic ND Machocha bell shaped Br commemorative medallion about the Macocha Gorge sinkhole, with ear and colorful ribbon (35x43mm) + Slovakia ND Levoča / Spišský hrad (Spiš Castle) Br commemorative medallion with ear and blue ribbon (30x35mm) C:XF
31036.

Csehország DN "Machocha" a Macocha Gorge víznyelőt ábrázoló, harang alakú Br emlékérem füllel, színes szalagon (35x43mm) + Szlovákia DN "Levoča (Lőcse) / Spišský hrad (Szepesi vár)" Br emlékérem füllel, kék szalagon (30x35mm) T:2 Czech Republic ND "Machocha" bell shaped Br commemorative medallion about the Macocha Gorge sinkhole, with ear and colorful ribbon (35x43mm) + Slovakia ND ""Levoča / Spišský hrad (Spiš Castle)" Br commemorative medallion with ear and blue ribbon (30x35mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kína DN China Tourism - Tourisme Chinois - China Reisen fém emlékérem, ló motívummal, eredeti tokban (50mm) T:2 China ND China Tourism - Tourisme Chinois - China Reisen commemorative medallion with horse motive in original case (50mm) C:XF
31037.

Kína DN "China Tourism - Tourisme Chinois - China Reisen" fém emlékérem, ló motívummal, eredeti tokban (50mm) T:2 China ND "China Tourism - Tourisme Chinois - China Reisen" commemorative medallion with horse motive in original case (50mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kuba 1982. Congreso Sindical Mundial (Szakszervezetek Világkongresszusa) fém emlékérem lezárt plasztiktokban (37mm) T:BU Cuba 1982. Congreso Sindical Mundial (World Trade Union Congress) metal commemorative medal in sealed plastic case (37mm) C:BU
31038.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Nagy-Britannia 1851. Viktória királynő / Nemzetközi Világkiállítás London 1851 fém emlékérem. Szign.: Allen & Moore (51mm) T:2,2- ph. Great Britain 1851. Queen Victoria / The International Industrial Exhibition London 1851 metal commemorative medal. Sign.: Allen & Moore (51mm) C:XF,VF edge error
31039.

Nagy-Britannia 1851. "Viktória királynő / Nemzetközi Világkiállítás London 1851" fém emlékérem. Szign.: Allen & Moore (51mm) T:2,2- ph. Great Britain 1851. "Queen Victoria / The International Industrial Exhibition London 1851" metal commemorative medal. Sign.: Allen & Moore (51mm) C:XF,VF edge error

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Nagy-Britannia 1913. XVII. Nemzetközi Orvostudományi Kongresszus London kétoldalas Br medál füllel (31mm) Szign.: CB (Cecil Brown) T:2- Great Britain 1913. XVII International Congress Medicine London MCMXIII double sided Br medallion with ear (31mm) Sign.: CB (Cecil Brown) C:VF
31040.

Nagy-Britannia 1913. "XVII. Nemzetközi Orvostudományi Kongresszus London" kétoldalas Br medál füllel (31mm) Szign.: CB (Cecil Brown) T:2- Great Britain 1913. "XVII International Congress Medicine London MCMXIII" double sided Br medallion with ear (31mm) Sign.: CB (Cecil Brown) C:VF

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft