Bolhapiac Tételek száma: 282
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1421705
11324
290
Flea Market
Karlsbadi kétszersültes fém doboz, tetején "Roman Uhl Nachfolger Josef M Breunig Hofbacker Karlsbad Wien Smmering" felirattal, 20x10x9,5 cm 1451274
11326
290
Flea Market
Retro tárcsázó telefon, jelzett (Mechanikai Művek), 24×20 cm 1504271
11327
290
Flea Market
Zománc díszített fém csésze tartó, jelzett (szovjet), üveg pohárral, m:8 cm 1504262
11328
290
Flea Market
Réz pohártartó, 6 db különböző színű pohárral, hibátlan, 14×12 cm m:14 cm, m:11 cm (6×) 1498236
11329
290
Flea Market
Rythmaster digital rhythmer Rh-158 elektronikus dobgép 1529704
11330
290
Flea Market
Dekoratív fa polc (lábas de falra is szerelhető), m:57 cm, 22×51 cm 1529630
11331
290
14000
Flea Market
Jelzett szovjet (M3C) bronz gyertyatartó pár, egy-egy rögzítő csavar hiányzik, m:29 cm (2×) 1529558
11332
290
Flea Market
Intarziás fa doboz" Emlék felirattal", apró hibákkal, kulcs nélkül, 27×18 cm, m:8 cm 1496851
11333
290
6500
Flea Market
Luxis gőzölős útivasaló tartozékokkal, leírással, saját dobozában, jó állapotban + Casena sajtreszelő és -szeletelő, tartozékokkal, saját dobozában, jó állapotban 1459386
11334
290
Flea Market
Régi metszet kézzel készült másolata, fa keretben, 10x11 cm 1512633
11335
290
Flea Market
Dekoratív szecesziós alpakka füles kosár, jelzés nélkül, kis kopással, m: 24 cm, d: 22 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft