https://darabanth.com/

Cserkész

Tételek száma: 5

Cserkészpróbák könyve II. Szerk.: Deméndy (Kleineisel) Miklós. Bp., 1941, Magyar Cserkészszövetség. Átkötött kopottas félvászon kötés, tulajdonosi névbélyegzőkkel a címlapon,
12475.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.378
3.571
0.010
BTC
Magyar Cserkészvezetők Könyve. I. A cserkészet pedagógiája. Szerk.: Sík Sándor. Budapest, 1934. Magyar Cserkészszövetség. Átkötött félvászon kötésben, kopottas borítóval, Árpád cserkészcsapat bélyegzőjével.
12476.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6.757
7.143
0.020
BTC
1937 Cserkészvezető testvér! emléplap, Sík Sándor, Ravasz Árpád, Witz Béla, Papp Antal nyomtatott aláírásaival, jó állapotban.
12477.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.135
10.714
0.030
BTC
Gergely Ferenc: A magyar cserkészet története 1910-1948. Bp., 1989, Göncöl Kiadó. Papírkötésben, kicsit kopott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
12478.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.378
3.571
0.010
BTC
Márton Lajos jubileumi albuma, 2 db cserkész reklámboríték
12479.

"Márton Lajos jubileumi albuma", 2 db cserkész reklámboríték

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4.054
4.286
0.012
BTC

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

292. aukció:
Fizetési határidő: március 3.
Elszámolás: március 7-től

293. aukció:
Megtekintés: február 27 - március 2 között;
Tételek átvétele: március 6-án, 10 órától;
Fizetési határidő: március 17;
Elszámolás: március 21-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy