https://darabanth.com/

Cserkész

Tételek száma: 5

Cserkészpróbák könyve II. Szerk.: Deméndy (Kleineisel) Miklós. Bp., 1941, Magyar Cserkészszövetség. Átkötött kopottas félvászon kötés, tulajdonosi névbélyegzőkkel a címlapon,
12475.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.356
3.788
0.003
BTC
Magyar Cserkészvezetők Könyve. I. A cserkészet pedagógiája. Szerk.: Sík Sándor. Budapest, 1934. Magyar Cserkészszövetség. Átkötött félvászon kötésben, kopottas borítóval, Árpád cserkészcsapat bélyegzőjével.
12476.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6.711
7.576
0.007
BTC
1937 Cserkészvezető testvér! emléplap, Sík Sándor, Ravasz Árpád, Witz Béla, Papp Antal nyomtatott aláírásaival, jó állapotban.
12477.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.067
11.364
0.010
BTC
Gergely Ferenc: A magyar cserkészet története 1910-1948. Bp., 1989, Göncöl Kiadó. Papírkötésben, kicsit kopott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
12478.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.356
3.788
0.003
BTC
Márton Lajos jubileumi albuma, 2 db cserkész reklámboríték
12479.

"Márton Lajos jubileumi albuma", 2 db cserkész reklámboríték

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4.027
4.545
0.004
BTC

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

301. aukció:
Elszámolás: július 25-től;

302. aukció:
Fizetési határidő: augusztus 4;
Elszámolás: augusztus 8-tól

303. aukció:
Megtekintés: július 31 - augusztus 3 között;
Tételek átvétele: augusztus 7-én, 10 órától;
Fizetési határidő: augusztus 18;
Elszámolás: augusztus 22-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy