https://darabanth.com/

Licitálható

Katalógusszám:

10004.
290. Gyorsárverés

Leírás:

Artner Ferenc (1904-1981): Öreg fűzfa, rézkarc, papír, jelzett, 26,5×38 cm

Kikiáltási ár:

3 400 Ft
11.486 EUR, 12.014 USD, 0.034 BTC

Ajánlatom:

0 Ft

Minimális ajánlat:

3 600 Ft

Licitálok:

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: vörös_iván

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy