https://darabanth.com/

Katalógusszám:

10005.
290. Lezárult gyorsárverés

Leírás:

Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Tata. Rézkarc, papír, jelzett, 22×26 cm

Kikiáltási ár:

3 000 Ft

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: tánczos_gábor

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy