Festmények és grafikák Tételek száma: 321
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1531877
10062
290
Egresi Zsuzsa (1954-): Portré festő. Színes rézkarc, papír, jelzett, gyűrött, d:14 cm 1529209
10063
290
Egry jelzéssel: Vitorlás, pasztell, papír, üvegezett díszes fa keretben, 40×52 cm 1512001
10064
290
Elekfy Jenő (1895-1968): Karnevál. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, 24×19 cm 1495961
10065
290
Ékes jelzéssel: Parkban ülők. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 26×38 cm 1531219
10066
290
Fajó jelzéssel: Ellipszis. Olaj, farost, keretben, 50×70 cm 1518113
10067
290
Farkas jelzéssel: Alpesi táj házakkal. Olaj, vászon, sérült keretben, 50×70 cm 1530138
10068
290
Farkas Lídia (1910-1985) - Pohárnok Zoltán (1905-1976): Ha nem nyelsz kősziklát... (János vitéz illusztráció), színezett rézkarc, papír, jelzett, 11×14,5 cm 1363312
10069
290
24000
Farkasházy Miklós (1895-1964): Kapáló asszony. Akvarell, papír, jelzett, 46×34 cm 1530134
10070
290
15000
Farkasházy Miklós (1895-1964): Kompozíció, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, hátul Pápai Antal gyűjteményi címkéjével, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 21×15 cm 1528998
10071
290
Fehér Ilona (1913-1983): Tó, rézkarc, papír, jelzett, számozott (94/100), 25×33,5 cm 1512849
10072
290
14000
Feith Károly (1930-): Füred. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×50 cm 1530355
10073
290
Feledy Gyula (1928-2010): A Szőnyi csoport, 1944. Rézkarc, papír, jelzett. 29x39,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft