Festmények és grafikák Tételek száma: 321
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1533764
10086
290
Gyarmathy jelzéssel: Formák. Kollázs, papír, kis szakadással, felcsavarva, 38×38 cm 1531081
10087
290
Gyémánt jelzéssel: Kompzició. Olaj, farost, festék hibákkal 100×70 cm 1512851
10088
290
Hajdú jelzéssel: Út a domb vidéken. Olaj, fa keretben, 13×20 cm 1531049
10089
290
30000
Hegedűs Endre (1939-): Kardvirágok. Olaj, vászon, jelzett, 60×70 cm 1532492
10090
290
Hegyi György (1922 - 2002): Halak. Színezett linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×30 cm 1485093
10091
290
Herczeg István (?-): Hajnali lovaglás. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben 22×28 cm 1473831
10092
290
60000
1949 Herman Lipót (1884-1972): Hortobágyi vihar felhők. Olaj, vászon, jelzett, sérült fa keretben, 47×65 cm 1473806
10093
290
60000
Herman Lipót (1884-1972): Önarckép 1942. Olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 60×50 cm 1529168
10094
290
Hermann Zoltán (1954): Emlék 1987. Linómetszet, papír. Jelzett. Sorszámozott. 14/16. 20x29 cm Paszpartuban. 1532224
10095
290
Hornyánszky hagyatéki pecséttel: Vázlat rajz. Ceruza, papír, felcsavarva, 60×40 cm 1497014
10096
290
Hornyánszky hagyatéki pecséttel: Grafiti. vegyes technika, vászon, sérült, 30×40 cm 1527619
10097
290
Igaly József (1905-1980): Alföld. Akvarell, papír, jelzett, 36×59 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft