Fotó Tételek száma: 417
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1531137
12006
290
Photo
1983 Jankovszky György(1946-): New York, feliratozva, aláírt, pecséttel jelzett, kartonra kasírozva, 12x17,5 cm 1531142
12007
290
Photo
1983 Jankovszky György(1946-): New York, Rolls-Royce, feliratozva, aláírt, pecséttel jelzett, kartonra kasírozva, 12x17,5 cm 1531133
12008
290
Photo
1982 Jankovszky György(1946-): Budapest, VIII. kerület, Nap és Futó utca sarok, feliratozva, aláírt, pecséttel jelzett, kartonra kasírozva, 12x17 cm 1531124
12009
290
Photo
1982 Jankovszky György(1946-): A pad - vörös nyíl, feliratozva, aláírt, pecséttel jelzett, kartonra kasírozva, 12,5x12,5 cm 1531145
12010
290
Photo
1974 Jankovszky György(1946-): Folt tanulmány, feliratozva, aláírt, pecséttel jelzett, kartonra kasírozva, 7,5x12,5 cm 1531075
12011
290
Photo
Járay Rudolf, Seidner Zoltán: Szobabelsők, 2 db fotó, sérülésekkel, pecséttel jelzett, 18x24 cm 1373790
12012
290
Photo
cca 1979 Juhász Miklós: Kavicsosztályozó, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 30x40 cm 1530870
12013
290
Photo
cca 1970 Kalocsai Rudolf 2 db vintage fotóművészeti alkotása, az egyik feliratozva, 40x26 cm és 30x40 cm 976873
12014
290
Photo
cca 1959 Budapest, Növényolaj és Szappangyár, Keveházi János (?-?) képriportja, 5 db vintage fotó, az egyik pecséttel jelzett, 18x24 cm 1529613
12015
290
Photo
cca 1958 Diósgyőri martinászok, 4 db vintage fotó Kotnyek Antal (1921-1990) fotóriporter hagyatékából, feliratozott képek, 19x18 cm 1530745
12016
290
Photo
cca 1963 Krisch Béla (?-?) kecskeméti fotóművész 3 db vintage fotója a Kecskemét környéki homokdűnékről, két kép jelzett, 26,5x40 cm és 18,5x39 cm között 1443059
12017
290
3200
Photo
cca 1935 Leichtner Erzsébet vintage fotója Szentpál Olga gyermek tánccsoportjának tagjairól, pecséttel jelzett, 11,5x17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft