https://darabanth.com/

Kerámiák

Tételek száma: 34

Hummel locsoló kislány, kézzel festett kerámia, jelzett, néhol kopott festés, javított, m:10 cm
11024.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
40.541
42.857
0.120
BTC
Hummel kislány és kisfiú, kézzel festett kerámia, jelzett, néhol kopott festés, m:13 cm
11025.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
54.054
57.143
0.160
BTC
Goebel integető kisfiú, kézzel festett kerámia, jelzett, hibátlan, m:10 cm
11026.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.892
17.857
0.050
BTC
Goebel kislány pereccel, kézzel festett kerámia, jelzett, hibátlan, m:7,5 cm
11027.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.892
17.857
0.050
BTC
Goebel kisfiú ajándékkal, kézzel festett kerámia, jelzett, hibátlan, m:7,5 cm
11028.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.892
17.857
0.050
BTC
Goebel kisfiú bábfigurával, kézzel festett kerámia, jelzett, hibátlan, m:8,5 cm
11029.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.892
17.857
0.050
BTC

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Irodánk április 14-én és 17-én ZÁRVA tart!

Aukciós vásárlói jutalék:
22%

294. aukció:
Fizetési határidő: március 31.
Elszámolás: április 11-től

295. aukció:
Megtekintés: április 3-6 között;
Tételek átvétele: április 10-én, 10 órától;
Fizetési határidő: április 21;
Elszámolás: április 25-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy