https://darabanth.com/

Kerámiák

Tételek száma: 34

Hummel locsoló kislány, kézzel festett kerámia, jelzett, néhol kopott festés, javított, m:10 cm
11024.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
40.541
42.403
0.120
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
Hummel kislány és kisfiú, kézzel festett kerámia, jelzett, néhol kopott festés, m:13 cm
11025.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
54.054
56.537
0.160
BTC
Eladási ár:
16 000 Ft
Goebel integető kisfiú, kézzel festett kerámia, jelzett, hibátlan, m:10 cm
11026.

Megvehető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.892
17.668
0.050
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
Goebel kislány pereccel, kézzel festett kerámia, jelzett, hibátlan, m:7,5 cm
11027.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.892
17.668
0.050
BTC
Eladási ár:
5 000 Ft
Goebel kisfiú ajándékkal, kézzel festett kerámia, jelzett, hibátlan, m:7,5 cm
11028.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.892
17.668
0.050
BTC
Eladási ár:
5 000 Ft
Goebel kisfiú bábfigurával, kézzel festett kerámia, jelzett, hibátlan, m:8,5 cm
11029.

Megvehető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.892
17.668
0.050
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 20%

288. aukció:
Elszámolás: január 10-től

289. aukció:
Fizetési határidő: január 20;
Elszámolás: január 24-től

290. aukció:
Megtekintés: január 16-19 között;
Tételek átvétele: január 23-án, 10 órától;
Fizetési határidő: február 3;
Elszámolás: február 7-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy