https://darabanth.com/

Kerámiák

Tételek száma: 34

Hummel locsoló kislány, kézzel festett kerámia, jelzett, néhol kopott festés, javított, m:10 cm
11024.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
40.268
45.455
0.040
BTC
Hummel kislány és kisfiú, kézzel festett kerámia, jelzett, néhol kopott festés, m:13 cm
11025.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
53.691
60.606
0.053
BTC
Goebel integető kisfiú, kézzel festett kerámia, jelzett, hibátlan, m:10 cm
11026.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.779
18.939
0.017
BTC
Goebel kislány pereccel, kézzel festett kerámia, jelzett, hibátlan, m:7,5 cm
11027.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.779
18.939
0.017
BTC
Goebel kisfiú ajándékkal, kézzel festett kerámia, jelzett, hibátlan, m:7,5 cm
11028.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.779
18.939
0.017
BTC
Goebel kisfiú bábfigurával, kézzel festett kerámia, jelzett, hibátlan, m:8,5 cm
11029.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.779
18.939
0.017
BTC

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

301. aukció:
Elszámolás: július 25-től;

302. aukció:
Fizetési határidő: augusztus 4;
Elszámolás: augusztus 8-tól

303. aukció:
Megtekintés: július 31 - augusztus 3 között;
Tételek átvétele: augusztus 7-én, 10 órától;
Fizetési határidő: augusztus 18;
Elszámolás: augusztus 22-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy