https://darabanth.com/

Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 4

XIX. századi, nagyméretű antik fali tükör. Faragott fa, gipsz rátétekkel, gazdagon díszítve. Gipsz díszek egy része megerősítésre szorul. 135x75 cm
11011.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
70 000 Ft
236.486
247.350
0.700
BTC
cca 1900 antik Gudkov Tula szamovár, réz, jelzett, jó állapotban, tető nélkül, m: 31 cm /  cca 1900 Tula copper samovar, with hallmark, in good condition, without cap, h: 31 cm
11012.

Licitálható
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
87.838
91.873
0.260
BTC
Régi mikroszkóp, jelzett (Reichert K. Budapest), működik, jó állapotban, m: 18,5 cm
11013.

Régi mikroszkóp, jelzett ("Reichert K. Budapest"), működik, jó állapotban, m: 18,5 cm

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20.270
21.201
0.060
BTC
Ezüst (Ag.) art deco talpas kínáló párban ( 2db) csiszolt ólomkristállyal, jelzett, mesterjeggyel, m:10 cm, d:11 cm (2×)
11014.

Licitálható
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
87.838
91.873
0.260
BTC

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 20%

288. aukció:
Elszámolás: január 10-től

289. aukció:
Fizetési határidő: január 20;
Elszámolás: január 24-től

290. aukció:
Megtekintés: január 16-19 között;
Tételek átvétele: január 23-án, 10 órától;
Fizetési határidő: február 3;
Elszámolás: február 7-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy