https://darabanth.com/

Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 4

Max Le Verrier (1891-1973) által tervezett spiáter majom figura lámpával, sérült, hiányos, cca 1930, m:10 cm
11011.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
236.486
250.000
0.700
BTC
cca 1900 antik Gudkov Tula szamovár, réz, jelzett, jó állapotban, tető nélkül, m: 31 cm /  cca 1900 Tula copper samovar, with hallmark, in good condition, without cap, h: 31 cm
11012.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
87.838
92.857
0.260
BTC
Régi mikroszkóp, jelzett (Reichert K. Budapest), működik, jó állapotban, m: 18,5 cm
11013.

Régi mikroszkóp, jelzett ("Reichert K. Budapest"), működik, jó állapotban, m: 18,5 cm

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20.270
21.429
0.060
BTC
11
Ezüst (Ag.) art deco talpas kínáló párban ( 2db) csiszolt ólomkristállyal, jelzett, mesterjeggyel, m:10 cm, d:11 cm (2×)
11014.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
87.838
92.857
0.260
BTC

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

292. aukció:
Fizetési határidő: március 3.
Elszámolás: március 7-től

293. aukció:
Megtekintés: február 27 - március 2 között;
Tételek átvétele: március 6-án, 10 órától;
Fizetési határidő: március 17;
Elszámolás: március 21-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy