https://darabanth.com/

Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 4

Max Le Verrier (1891-1973) által tervezett spiáter majom figura lámpával, sérült, hiányos, cca 1930, m:10 cm
11011.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
234.899
265.152
0.233
BTC
cca 1900 antik Gudkov Tula szamovár, réz, jelzett, jó állapotban, tető nélkül, m: 31 cm /  cca 1900 Tula copper samovar, with hallmark, in good condition, without cap, h: 31 cm
11012.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
87.248
98.485
0.087
BTC
Régi mikroszkóp, jelzett (Reichert K. Budapest), működik, jó állapotban, m: 18,5 cm
11013.

Régi mikroszkóp, jelzett ("Reichert K. Budapest"), működik, jó állapotban, m: 18,5 cm

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20.134
22.727
0.020
BTC
11
Ezüst (Ag.) art deco talpas kínáló párban ( 2db) csiszolt ólomkristállyal, jelzett, mesterjeggyel, m:10 cm, d:11 cm (2×)
11014.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
87.248
98.485
0.087
BTC

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

301. aukció:
Elszámolás: július 25-től;

302. aukció:
Fizetési határidő: augusztus 4;
Elszámolás: augusztus 8-tól

303. aukció:
Megtekintés: július 31 - augusztus 3 között;
Tételek átvétele: augusztus 7-én, 10 órától;
Fizetési határidő: augusztus 18;
Elszámolás: augusztus 22-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy