Nyomtatványok

Tételek száma: 246

1934 Magyar Kultúra XXI. évf, 1-3. számok. Szerk.: Bangha Béla, Czapik Gyula, Nyisztor Zoltán, papírkötésben, kissé gyűrött borítósarkokkal.
12742.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1935 Áldás Jancsi és Juliska világ körüli útja, Áldás Kávépótló Gyár díszalbuma beragasztott címkékkel, összesen 89 db képpel, 3 hiánnyal. Javított, sérült állapotban.
12743.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1935 Uj Idők, Szerk.: Herczeg Ferenc, XLI. évf., fél évfolyam, 27-52 szám. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, sérült gerinccel.
12744.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
12745.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12746.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1935 Hungária primulák magyar virágok plakátja. 21x28 cm
12747.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Növényvédelem. 1935 XI. évfolyam.1-12. január-december. A Magyar Növényvédelmi Szolgálat hivatalos közlönye. Budapest, 1935, Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium. Könyvkötői egészvászon kötés. 268 p.
12748.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
12749.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1936 Barlangvilág. Népszerű Barlangtani Folyóirat. Szerkeszti:Kadic Oszkár. VI. kötet, 1-2. füzet. Kissé Viseltes kiadói papír kötésben.
12750.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Utazás Erdélyben. Kiadja a Szent István Cikóriagyár Budapest. Átnézte: Dr. Cholnoky Jenő. 2. sz. füzet. Bp., 1937. Hungária. 64 beragasztott színes képpel. Teljes! Kiadói, színes, illusztrált, zsinórfűzéses papírborítóban, javításokkal.
12751.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1938-1948 Farsangi báli meghívók, 4 db.
12752.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1938 Csehszlovákia felosztása, humoros hirdetmány gyászjelenetés formájában, nyomtatványként elküldve / Division of Czechoslovakia, humorous announcement in form of obituary notice, mailed as printed matter
12753.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft