https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 246

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1900 Adolf Axter a Reménység gőzös kapitányának névjegykártyája
12681.

cca 1900 Adolf Axter a "Reménység" gőzös kapitányának névjegykártyája

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1910 Vadászat, fegyverek szecessziós litho reklámgrafika. / Art nouveau advertising 27x36 cm
12682.

cca 1910 Vadászat, fegyverek szecessziós litho reklámgrafika. / Art nouveau advertising 27x36 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1910-20 Kéméndy Jenő (1860-1925) festőművész, jelmez és díszlettervező portréfotója műtermében, kis sérüléssel, 19x13 cm.
12683.

cca 1910-20 Kéméndy Jenő (1860-1925) festőművész, jelmez és díszlettervező portréfotója műtermében, kis sérüléssel, 19x13 cm.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
1910 Kőbányai Ujság, 1910. február 6., VI. évf. 6. szám, kissé viseltes, szakadozott állapotban.
12684.

1910 Kőbányai Ujság, 1910. február 6., VI. évf. 6. szám, kissé viseltes, szakadozott állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
1
1910 The Amateur Photographer & Photographic News újság 3 db lapszáma (1332., 1334., 1336.) számos érdekes írással és sok reklámmal, egybekötve, helyenként körbevágva, vászonkötésben, jó állapotban /  Vol. 1332., 1334. and 1336., with interesting writings and a lot of adveritsements, bound together, with several cut pages, cloth binding in good condition
12685.

1910 The Amateur Photographer & Photographic News újság 3 db lapszáma (1332., 1334., 1336.) számos érdekes írással és sok reklámmal, egybekötve, helyenként körbevágva, vászonkötésben, jó állapotban / Vol. 1332., 1334. and 1336., with interesting writings and a lot of adveritsements, bound together, with several cut pages, cloth binding in good condition

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
1910-1911 Uránia füzetek, 7 db, változó állapotban. Dr, Simonyi Jenő: Az Al-duna. Bp., 1910, Horványánszky Viktor. Kiadói tűzött papírkötés.  Dr. Csuday Jenő, Dr. Létmányi Nándor: A Honfoglalás. Bp., 1910, Horványánszky Viktor. Kiadói tűzött papírkötés.  Popper Ignác: A magyar aranybányászat. Bp., 1910, Horványánszky Viktor. Kiadói tűzött papírkötés.  Horusitzky Henrik: A termőföld képződése és viselkedése. Bp., 1910, Horványánszky Viktor. Kiadói tűzött papírkötés.  Dr. Mauritz Béla: A kristályok Birodalma. Bp., 1910, Horványánszky Viktor. Kiadói tűzött papírkötés.  Dr. Mauritz Béla: A hasznos ércek. Bp., 1911, Horványánszky Viktor. Kiadói tűzött papírkötés.  Dr. Gombos F. Albin: A legujabb kor története. A francia forradalomtól napjainkig. Bp., 1911, Horványánszky Viktor. Kiadói tűzött papírkötés.
12686.

1910-1911 "Uránia" füzetek, 7 db, változó állapotban. Dr, Simonyi Jenő: Az Al-duna. Bp., 1910, Horványánszky Viktor. Kiadói tűzött papírkötés. Dr. Csuday Jenő, Dr. Létmányi Nándor: A Honfoglalás. Bp., 1910, Horványánszky Viktor. Kiadói tűzött papírkötés. Popper Ignác: A magyar aranybányászat. Bp., 1910, Horványánszky Viktor. Kiadói tűzött papírkötés. Horusitzky Henrik: A termőföld képződése és viselkedése. Bp., 1910, Horványánszky Viktor. Kiadói tűzött papírkötés. Dr. Mauritz Béla: A kristályok Birodalma. Bp., 1910, Horványánszky Viktor. Kiadói tűzött papírkötés. Dr. Mauritz Béla: A hasznos ércek. Bp., 1911, Horványánszky Viktor. Kiadói tűzött papírkötés. Dr. Gombos F. Albin: A legujabb kor története. A francia forradalomtól napjainkig. Bp., 1911, Horványánszky Viktor. Kiadói tűzött papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
1910 Fehér Kereszt Országos Lelencház Egyesület naptára. Kiadói szecessziós díszítésű egészvászon kötésben. Benne a Fehér Kereszt egy körlevelével. A borítója némileg kopott, napszítta.
12688.

1910 Fehér Kereszt Országos Lelencház Egyesület naptára. Kiadói szecessziós díszítésű egészvászon kötésben. Benne a Fehér Kereszt egy körlevelével. A borítója némileg kopott, napszítta.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
1911 Vasuti és közlekedési közlöny, 1911. junius 4., XLII. évf., 66. szám.
12689.

1911 Vasuti és közlekedési közlöny, 1911. junius 4., XLII. évf., 66. szám.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
1912 a Kultúra folyóirat 3. félév 10. lapszáma, díszes szecessziós borítóval, számos érdekes írással
12690.

1912 a Kultúra folyóirat 3. félév 10. lapszáma, díszes szecessziós borítóval, számos érdekes írással

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
1912 Hotsy Pál (szerk.): Vasárnapi Ujság. 1912, 59. évfolyam, 27-52. szám. Töredék évfolyam. Kiadói festett, egészvászon kötés. Megviselt állapotban. A borítója foltos, kopott. A gerince sérült,
12691.

1912 Hotsy Pál (szerk.): Vasárnapi Ujság. 1912, 59. évfolyam, 27-52. szám. Töredék évfolyam. Kiadói festett, egészvászon kötés. Megviselt állapotban. A borítója foltos, kopott. A gerince sérült,

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
1913 Az első budapesti cseh munkásegylet dombornyomott díszítésű használatlan táncrendje, jó állapotban // tanecni porad, první cesky spolek delnicky v Budapesti // embossed dance-schedule 7×12 cm
12692.

1913 Az első budapesti cseh munkásegylet dombornyomott díszítésű használatlan táncrendje, jó állapotban // tanecni porad, první cesky spolek delnicky v Budapesti // embossed dance-schedule 7×12 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
0
1913 Kunosi Ödön: Amerikai gazdasági vázlatok. Bp., 1913, Ráth Mór. 28 p. Különlenyomat a Közgazdasági Szemléből. Kiadói papírkötésben.
12693.

1913 Kunosi Ödön: Amerikai gazdasági vázlatok. Bp., 1913, Ráth Mór. 28 p. Különlenyomat a Közgazdasági Szemléből. Kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz