https://darabanth.com/

Porcelán

Tételek száma: 43

Herendi OTP-s virág mintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12,5x8,5 cm
11058.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4.027
4.545
0.004
BTC
Herendi falitányér, részben biszkvit, szignóval, márkajelzés nélkül, eredeti dobozában, d: 15,5 cm
11059.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
10.738
12.121
0.011
BTC
Herendi tálka és lámpa talp, 2 db, az egyik Eton mintás, kézzel festett, jelzett, d: 7,5 cm és 12,5 cm közti méretben
11060.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.356
3.788
0.003
BTC
15
Herendi hiányos étkészlet és teás készlet, kézzel festett, jelzett, kopott, rózsákon apró lepattanásokkal, összesen: 32 db
11061.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
167.785
189.394
0.167
BTC
11062.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
201.342
227.273
0.200
BTC
Zsolnay piros pöttyös hiányos mokkás készlet, matricás, jelzett, kopott
11063.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20.134
22.727
0.020
BTC

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

301. aukció:
Elszámolás: július 25-től;

302. aukció:
Fizetési határidő: augusztus 4;
Elszámolás: augusztus 8-tól

303. aukció:
Megtekintés: július 31 - augusztus 3 között;
Tételek átvétele: augusztus 7-én, 10 órától;
Fizetési határidő: augusztus 18;
Elszámolás: augusztus 22-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy