https://darabanth.com/

Porcelán

Tételek száma: 43

Herendi OTP-s virág mintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12,5x8,5 cm
11058.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4.054
4.240
0.012
BTC
Herendi falitányér, részben biszkvit, szignóval, márkajelzés nélkül, eredeti dobozában, d: 15,5 cm
11059.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
10.811
11.307
0.032
BTC
Herendi tálka és lámpa talp, 2 db, az egyik Eton mintás, kézzel festett, jelzett, d: 7,5 cm és 12,5 cm közti méretben
11060.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.378
3.534
0.010
BTC
14
Herendi hiányos étkészlet és teás készlet, kézzel festett, jelzett, kopott, összesen: 32 db
11061.

Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
168.919
176.678
0.500
BTC
11062.

Licitálható
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
202.703
212.014
0.600
BTC
Zsolnay piros pöttyös hiányos mokkás készlet, matricás, jelzett, kopott
11063.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20.270
21.201
0.060
BTC

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 20%

288. aukció:
Elszámolás: január 10-től

289. aukció:
Fizetési határidő: január 20;
Elszámolás: január 24-től

290. aukció:
Megtekintés: január 16-19 között;
Tételek átvétele: január 23-án, 10 órától;
Fizetési határidő: február 3;
Elszámolás: február 7-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy