https://darabanth.com/

Porcelán

Tételek száma: 43

Herendi OTP-s virág mintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12,5x8,5 cm
11058.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4.054
4.286
0.012
BTC
Herendi falitányér, részben biszkvit, szignóval, márkajelzés nélkül, eredeti dobozában, d: 15,5 cm
11059.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
10.811
11.429
0.032
BTC
Herendi tálka és lámpa talp, 2 db, az egyik Eton mintás, kézzel festett, jelzett, d: 7,5 cm és 12,5 cm közti méretben
11060.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.378
3.571
0.010
BTC
15
Herendi hiányos étkészlet és teás készlet, kézzel festett, jelzett, kopott, rózsákon apró lepattanásokkal, összesen: 32 db
11061.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
168.919
178.571
0.500
BTC
11062.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
202.703
214.286
0.600
BTC
Zsolnay piros pöttyös hiányos mokkás készlet, matricás, jelzett, kopott
11063.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20.270
21.429
0.060
BTC

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Irodánk április 14-én és 17-én ZÁRVA tart!

Aukciós vásárlói jutalék:
22%

294. aukció:
Fizetési határidő: március 31.
Elszámolás: április 11-től

295. aukció:
Megtekintés: április 3-6 között;
Tételek átvétele: április 10-én, 10 órától;
Fizetési határidő: április 21;
Elszámolás: április 25-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy