https://darabanth.com/

Porcelán

Tételek száma: 43

5 db Zsolnay porcelán teáscsésze, alj nélkül, matricás, kopásokon kívül jó állapotban.
11064.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.949
20.000
0.017
BTC
Zsolnay Sissy mintás csészealj, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 8,5×11,5 cm
11065.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.169
12.000
0.010
BTC
11066.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
8.136
9.600
0.008
BTC
11067.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
8.136
9.600
0.008
BTC
Hollóházi tortatál, matricás, jelzett, enyhén kopott aranyozás, d: 32 cm
11068.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
6.102
7.200
0.006
BTC
Hollóházi Ludas Matyi, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:18 cm
11069.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.390
4.000
0.003
BTC

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

302. aukció:
Elszámolás: augusztus 8-tól;

303. aukció:
Fizetési határidő: augusztus 18;
Elszámolás: augusztus 22- től;

304. aukció:
Megtekintés: augusztus 14-17 között;
Tételek átvétele: augusztus 21-én, 10 órától;
Fizetési határidő: szeptember 1;
Elszámolás: szeptember 12-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy