https://darabanth.com/

Porcelán

Tételek száma: 43

Hollóházi olvasó fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8 cm
11070.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.378
3.584
0.010
BTC
Hollóházi porcelán balerina kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
11071.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4.054
4.301
0.012
BTC
Hollóházi harmonikázó kisfiú, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 14 cm
11072.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6.757
7.168
0.020
BTC
Hollóházi térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:29 cm
11073.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.135
10.753
0.030
BTC
Hollóházi (Szakmáry) váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:19 cm
11074.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
5.405
5.735
0.016
BTC
Honvéd feliratú Hollóházi porcelán doboz, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 9,5 cm +Nemzetközi maratoni Budapest-bajnokság 1984. október 28. feliratú Hollóházi porcelán tálka, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 11 cm
11075.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.378
3.584
0.010
BTC

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

294.aukció:
Elszámolás: április 11-től

295. aukció:
Fizetési határidő: április 21.
Elszámolás: április 25-től

296. aukció:
Megtekintés: április 18-20 között;
Tételek átvétele: április 24-én, 10 órától;
Fizetési határidő: május 5.;
Elszámolás: május 9-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy