https://darabanth.com/

Porcelán

Tételek száma: 43

Hollóházi olvasó fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8 cm
11070.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.378
3.534
0.010
BTC
Hollóházi porcelán balerina kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
11071.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4.054
4.240
0.012
BTC
Hollóházi harmonikázó kisfiú, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 14 cm
11072.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6.757
7.067
0.020
BTC
Hollóházi térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:29 cm
11073.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.135
10.601
0.030
BTC
Hollóházi (Szakmáry) váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:19 cm
11074.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
5.405
5.654
0.016
BTC
Honvéd feliratú Hollóházi porcelán doboz, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 9,5 cm +Nemzetközi maratoni Budapest-bajnokság 1984. október 28. feliratú Hollóházi porcelán tálka, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 11 cm
11075.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.378
3.534
0.010
BTC

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 20%

288. aukció:
Elszámolás: január 10-től

289. aukció:
Fizetési határidő: január 20;
Elszámolás: január 24-től

290. aukció:
Megtekintés: január 16-19 között;
Tételek átvétele: január 23-án, 10 órától;
Fizetési határidő: február 3;
Elszámolás: február 7-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy