https://darabanth.com/

Licitálható

Katalógusszám:

11061.
290. Gyorsárverés
Porcelán

Leírás:

Herendi hiányos étkészlet és teás készlet, kézzel festett, jelzett, kopott, összesen: 32 db

Kikiáltási ár:

50 000 Ft
168.919 EUR, 176.678 USD, 0.500 BTC

Ajánlatom:

0 Ft

Minimális ajánlat:

50 000 Ft

Licitálok:

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: vörös_iván

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy