https://darabanth.com/

Megvehető

Leírás:

cca 1910 Zsolnay Orfeusz és Euridiké, formába öntött fehércserép, ökörvér mázas, jelzett (körpecsét), restaurált, formaszám: 8819, m:28 cm / Zsolnay Orpheus and Euridice. Restored.

Kikiáltási ár:

60 000 Ft
202.703 EUR, 212.014 USD, 0.600 BTC

Ajánlatom:

0 Ft

Megveszem:

  Kosárba   Eltávolítás

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: vörös_iván

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy