https://darabanth.com/

Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek

Tételek száma: 29

cca 1750-1790 Lindenfeldi refomátus egyházi személy és más református egyházi méltóságok közötti levelezés, összesen 15 db / cca 1750-1790 Germany, Lindenfeld, Correspodance between reformed church officials of the Pfalz Reformiert Kirch region 15 pieces
11849.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20.134
21.898
0.020
BTC
1847-1856 Alsőörsi jobbágyok szerződései pálinkafőzetés, és úrbéri örökváltság ügyeiben, Kéry János (1792-1854) veszprémi káptalani dékán, és Bezerédj Miklós (1793-1885) veszprémi kanonok, és választott püspök aláírásaival, négy (1+3) viaszpecséttel, az urbéri örökváltsági szerződésen az egyik hajtás mentén szakadással és az egyik viaszpecsétnél sérüléssel.
11850.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
33.557
36.496
0.033
BTC
17
1872 Jánosi, Nyáry Sándor (?-?) levele édesapjának személyes ügyekben
11851.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
8.725
9.489
0.009
BTC
1883 Nagyenyed, Nyáry László (?-?) levele édesanyjának, Nyáry Sándorné Borbély Paulinának (?-?) családi ügyekben, borítékkal
11852.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
8.725
9.489
0.009
BTC
1887 Berzencei Festetich kastélyból származó, vasból öntött trófea, melyet feltehetőleg Habsburg Rudolf trónörökös ejtett el, amikor Magyarországon vadászott. Az eredetit elvitte, de a Festetichek kérésére készült másolat belőle. Egy hasonló trófea a berzencei múzeumban is megtalálható. A trófea belső részén a Festetichek leltári száma található. Restaurált. Vadászattörténeti ritkaság! /  1887 Trophy of Crown prince Rudolf Hapsburg shot in the woods of Berzence. The trophy comes from the castle of Berzence, owned by the Festetich duke family. It is made from cast iron and it has the record number of the dukes inside. Stories say that the original of the trophy was taken by Rudolf and the copy was made for the order of count Festetich. Retored. Hunters relic. 27 cm
11853.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
134.228
145.985
0.133
BTC
11854.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
134.228
145.985
0.133
BTC

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

299. aukció:
Elszámolás: június 20-tól
Fizetési határidő: június 16.

300. aukció:
Megtekintés: június 12 - 15 között;
Tételek átvétele: június 19-én, 10 órától;
Fizetési határidő: június 30;
Elszámolás: július 11-től

27. Nagyárverés:
Elszámolás: június 26-tól

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy