https://darabanth.com/

Könyvek: Egyéb

Tételek száma: 380

Hatszáz magyar nemzeti dal szavalmányok és dalok gyűjteménye. Bp., é.n., Méhner Vilmos. Negyedik, javított és bővített kiadás. Kiadói kissé kopottas aranyozott, festett egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, 1889-ből származó ajándékozási sorokkal, ex-libris-szel.
15664.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.892
17.668
0.050
BTC
15
Eladási ár:
14 000 Ft
B. Eötvös József: A Karthausi I-II. (Egybe kötve). Budapest, 1894, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, aranyozott lapszélekkel. A címoldal pótolt.
15665.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
5 500 Ft
18.581
19.435
0.055
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
15666.

Megvehető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
7.432
7.774
0.022
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
15667.

Megvehető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
9.459
9.894
0.028
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
15668.

Megvehető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
7.432
7.774
0.022
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
15669.

Megvehető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
9.459
9.894
0.028
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 20%

288. aukció:
Elszámolás: január 10-től

289. aukció:
Fizetési határidő: január 20;
Elszámolás: január 24-től

290. aukció:
Megtekintés: január 16-19 között;
Tételek átvétele: január 23-án, 10 órától;
Fizetési határidő: február 3;
Elszámolás: február 7-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy