https://darabanth.com/

Könyvek: Egyéb

Tételek száma: 380

Hatszáz magyar nemzeti dal szavalmányok és dalok gyűjteménye. Bp., é.n., Méhner Vilmos. Negyedik, javított és bővített kiadás. Kiadói kissé kopottas aranyozott, festett egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, 1889-ből származó ajándékozási sorokkal, ex-libris-szel.
15664.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.779
18.248
0.017
BTC
15
B. Eötvös József: A Karthausi I-II. (Egybe kötve). Budapest, 1894, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, aranyozott lapszélekkel. A címoldal pótolt.
15665.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
5 500 Ft
18.456
20.073
0.018
BTC
15666.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
7.383
8.029
0.007
BTC
15667.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
9.396
10.219
0.009
BTC
15668.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
7.383
8.029
0.007
BTC
15669.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
9.396
10.219
0.009
BTC

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Irodánk május 29-én ZÁRVA tart!

Aukciós vásárlói jutalék:
22%

297. aukció:
Elszámolás: május 23-tól

298. aukció:
Elszámolás: június 6-tól
Fizetési határidő: június 2.

299. aukció:
Megtekintés: május 30 - június 1 között;
Tételek átvétele: június 6-án, 10 órától;
Fizetési határidő: június 16;
Elszámolás: június 20-tól

27. Nagyárverés:
Megtekintés: május 15-25 között
Tételek átvétele: május 30-án, 10 órától

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy