https://darabanth.com/

Könyvek: Egyéb

Tételek száma: 380

Hatszáz magyar nemzeti dal szavalmányok és dalok gyűjteménye. Bp., é.n., Méhner Vilmos. Negyedik, javított és bővített kiadás. Kiadói kissé kopottas aranyozott, festett egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, 1889-ből származó ajándékozási sorokkal, ex-libris-szel.
15664.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.892
17.857
0.050
BTC
15
B. Eötvös József: A Karthausi I-II. (Egybe kötve). Budapest, 1894, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, aranyozott lapszélekkel. A címoldal pótolt.
15665.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
5 500 Ft
18.581
19.643
0.055
BTC
15666.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
7.432
7.857
0.022
BTC
15667.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
9.459
10.000
0.028
BTC
15668.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
7.432
7.857
0.022
BTC
15669.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
9.459
10.000
0.028
BTC

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

292. aukció:
Fizetési határidő: március 3.
Elszámolás: március 7-től

293. aukció:
Megtekintés: február 27 - március 2 között;
Tételek átvétele: március 6-án, 10 órától;
Fizetési határidő: március 17;
Elszámolás: március 21-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy