Könyvek: Egyéb

Tételek száma: 380

Hatszáz magyar nemzeti dal szavalmányok és dalok gyűjteménye. Bp., é.n., Méhner Vilmos. Negyedik, javított és bővített kiadás. Kiadói kissé kopottas aranyozott, festett egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, 1889-ből származó ajándékozási sorokkal, ex-libris-szel.
15664.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15
B. Eötvös József: A Karthausi I-II. (Egybe kötve). Budapest, 1894, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, aranyozott lapszélekkel. A címoldal pótolt.
15665.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
15666.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
15667.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
15668.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
15669.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Karinthy Frigyes: Drámák ecetben és olaj. Békéscsaba,[1926], Tevan. Átkötött egészvászon-kötés, ex-libris-szel. Első kiadás.
15670.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Komáromi János: Az idegen leány. Bp., 1926. Stádium Sajtóvállalat Rt. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.
15671.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15672.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Wass Albert: A titokzatos őzbak. Bp., 1941, Erdélyi Szépmíces Céh, 185 p. Átkötött kissé kopottas kartonált papírkötésben, ex libris-szel, az elülső szennylapon tulajdonosi bejegyzéssel. Első kiadás. (Az Erdélyi Szépmives Céh 140. kiadványa, XII. sorozatának 13-14. számú könyve.)
15673.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Mikes Kelemen: Mulatságos napok. Kiadta az eredeti kéziratból, és életrajzi bevezetéssel ellátta Abafi Lajos. Bp., é.n., Aigner Lajos, VIII+341+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval. Tőry Emil (1863-1928) építész névbélyegzőjével.
15674.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15675.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft