Könyvek: Egyéb

Tételek száma: 380

Ady Endre: Az utolsó hajók. Bp., é.n., Athenaeum, 158 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, kijáró elülső egészvászon szennylappal, ex libris-szel.
15676.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15677.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Gulácsy Irén: Tegnap és régmult. Elbeszélések, rajzok. Bp., [1939], Singer és Wolfner. Korabeli kartonált papírkötés. Jó állapotban. Első kiadás. A szerző által dedikált.
15678.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
15679.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
15680.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15681.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Madách Imre: Az ember tragédiája. A pesti napló olvasóinak. Bp., 1897, Athenaeum. A költő arcképével, egy kézirat-hasonmással és Zichy Mihály öt fénynyomatú képével. Átkötött kissé kopottas egészvászon-kötésben, ex libris-szel.
15682.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15683.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
A 25 éves mozi. Szerk.: Dr. Lányi Victor, Radó István, Held Albert. Budapest, 1920. Bíró Miklós Nyomdai Műintézete. Számozott (43/1050), Dr. Lányi Victor által aláírt példány. 225 rajzzal. Kiadói kopottas, kissé sérült félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
15684.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
A Magyar Szemle Kincsestárának 3 kötete: Bartucz Lajos: Mikép fedezte fel az ember önmagát? Bp., 1929. Magyar Szemle Társaság. Kiadói egészvászon kötésben. Csapodi Csaba: A magyar barokk. Bp., 1942. Magyar Szemle Társaság. Kiadói papírkötésben. Pukánszky Béla: A német irodalom kis tükre. Bp., 1930. Magyar Szemle Társaság. Kissé szakadt kiadói papírkötésben, intézményi bélyegzővel.
15685.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vörösmarty Mihály: Csongor és Tünde. Budapest, 1930, Könyvbarátok Szövetsége, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Megjelent Vörösmarty születésének 100 esztendős évfordulója alkalmából. Átkötött kissé kopottas kartonált papírkötés, kissé vettemedett elülső borítóval, 6-11. oldalak között kijáró lapokkal. Az öt, lapszámozáson belüli, egészoldalas rajzokat Kádár Lívia készítette. Bibliofil, keretdíszes lapokkal, külön erre a célra készült vízjegyes papíron (Diósgyőri Papírgyár), ex libris-szel.
15686.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Balkányi Kálmán: Arcok, harcok, kudarcok. Hegedűs Loránt előszavával. Bp., 1934, Pesti Lloyd. Kiadói egészvászon-kötés, megviselt állapotban, foltos borítóval, sérült gerinccel, kissé sérült, laza fűzéssel. Számozott (1100/35.) példány. A szerző által dedikált.
15687.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft