6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
Beöthy Zsolt (szerk.): A Magyar Irodalom Története I-II. Budapest, 1899-1900, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai R.Társulat. Második kiadás. Díszesen aranyozott kiadói félbőr kötés, a borítók kopottak, az I. kötet hátsó borítója kissé foltos, a gerince kissé sérült, a hátsó szennylapja hiányzik, az előzéklapja javított, a II. kötet elülső belső kötéstábláján és a szennylapján firka.