2 200 Ft
5,70 EUR, 6,29 USD
Dóczi Lajos: Csók. Vigjáték négy felvonásban. Dóczi Lajos munkái I. kötet. Bp., é.n., Wodianer F. és Fiai (Lampel Róbert). Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált Gottermayer N.-féle egészvászon-kötésben, aranyozott lapélekkel, ex-libris-szel.