1 000 Ft
Egyetemes Regénytár. Almanach az 1890. évre. V. évf., V. és VI. kötet. Szerk.: Mikszáth Kálmán. Budapest, 1890, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, kopottas, foltos borítóval, szakadozott lapokkal. A hátsó kötéstábla belsején Marlitt összes regényei c. kiadvány reklámjával, Kunosy Vilmos és Fia, litográfia, 17x11 cm.