5 000 Ft
15
Hatszáz magyar nemzeti dal szavalmányok és dalok gyűjteménye. Bp., é.n., Méhner Vilmos. Negyedik, javított és bővített kiadás. Kiadói kissé kopottas aranyozott, festett egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, 1889-ből származó ajándékozási sorokkal, ex-libris-szel.